T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

EBYS Modülleri  Hizmet İçi Eğitim Semineri 

Limak Limra Hotel - Kemer / ANTALYA

18 – 24 Şubat 2018

Ücret Açıklamaları

  • 00 - 06 yaş çocuk 2 ebeveyn ile birlikte ücretsizdir. 00 – 06 yaş çocuk 1 ebeveyn ile birlikte %50 ücretlidir.  *07 - 12 yaş çocuk 2 ebeveyn ile birlikte %50 ücretlidir. Yukarıdaki tablolarda tek çocuk üzerinden fiyat verilmiştir. Birden fazla çocuk için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  • Eş ve çocukları ile birlikte katılmak isteyen katılımcılar ile tek kişilik odada kalmak isteyen katılımcıların, eğitim tarihinden en az 10 gün öncesinden bu web sayfası üzerinden kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir.

  • Otele girişler eğitim tarihinin bir gün öncesinde, ayrılışlar ise bir gün sonrasında yapılacaktır.

  • Otel ücretleri girişte katılımcılar tarafından nakit veya kredi kartı ile ödenecektir.

  • Otele girişler 14.00’den itibaren, çıkışlar ise en geç 12.00’de yapılabilecektir.

  • Giriş günü öğle yemeği ile başlar, çıkış günü ise kahvaltı ile biter.

  • Kayıt formu sayfanın en altındadır.

09 Şubat 2018 Cuma gününe kadar, erken giriş ve çıkışlar önceden organizasyon firmasına bildirildiği takdirde konaklama ücreti kalınan gece üzerinden ödenecektir. Aksi takdirde ödemeler PAKET PROGRAM  (6 gece) olarak tahsil edilecektir. 

Katılımcıların Seminer süresince yanlarında en az bir adet takım elbise bulundurmaları gerekmektedir.

Ücretsiz Aktiviteler: Açık - kapalı yüzme havuzu, (kışın açık havuz kapalıdır), jakuzi, fitnesscenter, masa tenisi, tüm otelde internet erişimi, oyun salonu, TV salonu. Diğer hizmetler ise ücrete tabidir.

Ulaşım: 18 Şubat 2018 Pazar günü seminerin yapılacağı otel, havalimanı ve otogar arasında katılımcıların transferleri organizasyon firması tarafından sağlanacaktır.

Antalya’ya gelişlerde havalimanından otele yapılacak transferlerin sağlanması için  Pazar günü Antalya Otogardan otele sabah 10:30’da ve akşam 18:30 saatlerinde, Antalya havalimanından otele ise 10:00 12:30, 15:30, 18:00, 21:15 ’de organizasyon firması tarafından servis araçları konulmuş olup, katılımcıların Antalya’ya geliş saatlerini söz konusu servis saatlerini dikkate alarak belirlemeleri gerekmektedir Antalya’dan dönüşlerde Otelden otogar ve havalimanına 24/Şubat/2018 Cumartesi günü yapılacak transfer saatleri ise 06:00, 08:00, 10:00, 12:00 ve 16:00 ’da yapılacaktır.  Bunlar Otelden hareket saatleri olup; dönüş biletlerin transfer saatinden en az 2– 2,5 saat sonrasına alınması gerek ektedir. 

 

  • Seminer için otele gelen katılımcılar, otel girişinde kurulacak özel kayıt masasına müracaat edecekler, giriş ve yerleştirme işlemleri organizasyon firması tarafından burada ayrı olarak gerçekleştirilecektir. 

  • Kurum personeli oda eşleştirmesi katılımcıdan organizasyonun 10 gün öncesine kadar herhangi bir talep gelmemesi durumunda ilgili Organizasyon firması tarafından yapılacaktır. 

  • Otel ücretleri girişte organizasyon firması tarafından alınacak, özel harcamalara ilişkin ödemeler ise çıkışta otel resepsiyonuna yapılacaktır.

EBYS Modülleri  Hizmet İçi Eğitim Semineri 

Kayıt Formu